Ljusstakar Napoleon III

Ljusstakar Napoleon III
Ljusstakar Napoleon III
Ljusstakar Napoleon III
Ljusstakar Napoleon III
Ljusstakar Napoleon III
Ljusstakar Napoleon III
Ljusstakar Napoleon III
Ljusstakar Napoleon III
Ljusstakar Napoleon III
Ljusstakar Napoleon III

Såld för:

19 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, Napoleon III, förgylld brons, parställda, dekor av rocailler med Bacchus respektive Amor sittande, höjd 65 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage, ställvis oxidering

657796

2019-09-15