Klubbat för:
25 000 SEK
6 000 SEK
RICHARD KÖNIG (Tyskland 1863-1937): Manlig nakenakt, signerad R. König, patinerad brons, gjutarmärkt Guss v. Pirner & Franz Dresden, höjd 59 cm
PROVENIENS: Stopalo
657797
2019-09-15