Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JONAS LINDH (1881-1925): Ardenner, signerad och daterad J. Lindh 1913, patinerad brons, gjutarmärkt Herman Bergman Fud, höjd 58 cm
PROVENIENS: Stopalo
657798
2019-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här