Skulptur Jonas Lindh

Skulptur Jonas Lindh
Skulptur Jonas Lindh
Skulptur Jonas Lindh
Skulptur Jonas Lindh
Skulptur Jonas Lindh
Skulptur Jonas Lindh
Skulptur Jonas Lindh
Skulptur Jonas Lindh
Skulptur Jonas Lindh
Skulptur Jonas Lindh
Skulptur Jonas Lindh
Skulptur Jonas Lindh

Såld för:

29 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JONAS LINDH (1881-1925): Ardenner, signerad och daterad J. Lindh 1913, patinerad brons, gjutarmärkt Herman Bergman Fud, höjd 58 cm

PROVENIENS: Stopalo

657798

2019-09-15