Skulptur 1900-tal

Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, knästående yngling, patinerad brons, monterad på marmorsockel, höjd 45 cm

PROVENIENS: Stopalo

657799

2019-09-15