Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKULPTUR, 1900-tal, knästående yngling, patinerad brons, monterad på marmorsockel, höjd 45 cm
PROVENIENS: Stopalo
657799
2019-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här