Skulpturer 1800-tal

Skulpturer 1800-tal
Skulpturer 1800-tal
Skulpturer 1800-tal
Skulpturer 1800-tal
Skulpturer 1800-tal
Skulpturer 1800-tal
Skulpturer 1800-tal
Skulpturer 1800-tal

Såld för:

9 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKULPTURER, ett par, 1800-tal, Backanter, patinerad brons, monterade på socklar av svart marmor, höjd 23,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Socklar med ställvisa nagg

657800

2019-09-15