Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKULPTURER, ett par, 1800-tal, Backanter, patinerad brons, monterade på socklar av svart marmor, höjd 23,5 cm
PROVENIENS: Stopalo
Socklar med ställvisa nagg
657800
2019-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här