Oidentifierad konstnär, motiv med takåsar
Valmis
2019-06-25
657808
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med takåsar, olja på pannå, signerad, mått ca 35x23 cm
Mindre slitage kring vänster högre hörn