Oidentifierad konstnär, motiv med takåsar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med takåsar, olja på pannå, signerad, mått ca 35x23 cm

Mindre slitage kring vänster högre hörn

657808

2019-06-25