Väggskulpturer ett par

Väggskulpturer ett par
Väggskulpturer ett par
Väggskulpturer ett par
Väggskulpturer ett par

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASEAVERKEN, ett par väggskulpturer, 1930-tal, bronserad gjuten brons, i form av man och kvinna, stämpelmärkta ASEA LUDVIKAVERKEN, höjd ca 33 och 34 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage

657809

2019-09-15