Jens Juul Eilersen ´´Zenith´´ fåtöljer

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JENS JUUL EILERSEN, ´´Zenith´´ fåtöljer, 1 par, 2000-tal, Eilersen, underrede i stål, klädd i grått tyg, sitthöjd ca 40 cm, längd ca 85 cm, bredd ca 100 cm

Bruksslitage, mindre fläckar

657813

2019-06-25