Vas Rörstrand 1900-talets början

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖRSTRAND, vas, jugend, 1900-talets början, reliefdekor av tistlar, lysterglasyr, stämplad Rörstrand, höjd 33 cm

PROVENIENS: Stopalo

Lagning vid mynningen

657814

2019-09-15