Skulptur Friedrich Moritz Brodauf

Såld för:

8 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FRIEDRICH MORITZ BRODAUF (Tyskland 1872-1939): Schreitender weiblicher akt, signerad Fr. Brodauf, patinerad brons, gjutarmärkt Lauchhammer Bildguss, höjd 63,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

657815

2019-09-15