Klubbat för:
8 000 SEK
6 000 SEK
FRIEDRICH MORITZ BRODAUF (Tyskland 1872-1939): Schreitender weiblicher akt, signerad Fr. Brodauf, patinerad brons, gjutarmärkt Lauchhammer Bildguss, höjd 63,5 cm
PROVENIENS: Stopalo
657815
2019-09-15