Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SIDOBORD med klaffar, höjd ca 60 cm, 76x33 (-70 cm)
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
slitage, yta med märken
657819
2019-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här