Klaffbord
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SIDOBORD med klaffar, höjd ca 60 cm, 76x33 (-70 cm)
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
Kuntoraportti
slitage, yta med märken
657819
Päivämäärä:
2019-06-25