Klaffbord

Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SIDOBORD med klaffar, höjd ca 60 cm, 76x33 (-70 cm)

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

Kuntoraportti

slitage, yta med märken

657819

Päivämäärä:

2019-06-25