Gustav Rudberg oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): porträtt av man, signerad RUDBERG, med dedikation samt datering 1977 a tergo, olja på duk, ca 116x72 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
Kuntoraportti
duk med hål
657822
Päivämäärä:
2019-06-25