Gustav Rudberg oljemålning

Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): porträtt av man, signerad RUDBERG, med dedikation samt datering 1977 a tergo, olja på duk, ca 116x72 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

Kuntoraportti

duk med hål

657822

Päivämäärä:

2019-06-25