Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
INGA BERG (1912-1995): ´Vinterlandskap, signerad och daterad -42, olja på pannå, ca 32x36 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
657824
2019-06-25