Inga Berg oljemålning

Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

INGA BERG (1912-1995): ´Vinterlandskap, signerad och daterad -42, olja på pannå, ca 32x36 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

657824

2019-06-25