Carl-Harry Stålhane Rörstrandsvas

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL-HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Rörstrand 1950-tal, harpälsglasyr i gult och grått, signerad R SWEDEN CHS SVT, höjd ca 29 cm

PROVENIENS: Stopalo

657833

2019-09-15