Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL-HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Rörstrand 1950-tal, harpälsglasyr i gult och grått, signerad R SWEDEN CHS SVT, höjd ca 29 cm
PROVENIENS: Stopalo
657833
2019-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här