Wifredo Lam Väggrelief
Klubbat för:
15 000 SEK
Arviointi
20 000 SEK
Kuvaus
WIFREDO LAM (Kuba 1902-1982): "The Guardian of Paradise", 1970-tal, väggrelief i grönpatinerad brons, signerad LAM, diameter ca 48 cm
Kuntoraportti
657835
Päivämäärä:
2019-06-25