Wifredo Lam Väggrelief

Wifredo Lam Väggrelief
Wifredo Lam Väggrelief
Wifredo Lam Väggrelief
Wifredo Lam Väggrelief
Wifredo Lam Väggrelief
Wifredo Lam Väggrelief
Wifredo Lam Väggrelief
Wifredo Lam Väggrelief

Klubbat för:

15 000 SEK

Arviointi

20 000 SEK

Kuvaus

WIFREDO LAM (Kuba 1902-1982): "The Guardian of Paradise", 1970-tal, väggrelief i grönpatinerad brons, signerad LAM, diameter ca 48 cm

Kuntoraportti

657835

Päivämäärä:

2019-06-25