Chesterfieldsoffa

Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa
Chesterfieldsoffa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, Chesterfield-modell, 3-sits, Möbel Art, kulfötter i svarvat trä, klädsel i oxblodsfärgat läder, lösa sittplymåer, djuphäftad rygg samt. pärlspikad dekor, längd 197 cm, sitthöjd 50 cm

Bruksslitage, smärre färgfläckar förekommer

657843

2019-06-25