Chesterfieldfåtölj
Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, Chesterfield-modell, Möbel Art, kulfötter i svarvat trä, klädsel i oxblodsfärgat läder, lös sittplymå, djuphäftad rygg samt. pärlspikad dekor, bredd 113 cm, sitthöjd 50 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
657854
2019-06-25