Chesterfieldfåtölj

Chesterfieldfåtölj
Chesterfieldfåtölj
Chesterfieldfåtölj
Chesterfieldfåtölj
Chesterfieldfåtölj
Chesterfieldfåtölj
Chesterfieldfåtölj
Chesterfieldfåtölj
Chesterfieldfåtölj
Chesterfieldfåtölj
Chesterfieldfåtölj
Chesterfieldfåtölj

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, Chesterfield-modell, Möbel Art, kulfötter i svarvat trä, klädsel i oxblodsfärgat läder, lös sittplymå, djuphäftad rygg samt. pärlspikad dekor, bredd 113 cm, sitthöjd 50 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

657854

2019-06-25