Kolonnskåp ett par

Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par
Kolonnskåp ett par

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KOLONNSKÅP, ett par, Karl Johan, fanerade med mahogny, träskuren dekor med akantusblad, rosetter och palmetter, nycklar medföljer, höjd 72, 58,5 x 37 cm

PROVENIENS: Stopalo

Delar av dekorlister saknas, mindre lagningar

657861

2019-09-15