Kolonnskåp ett par
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KOLONNSKÅP, ett par, Karl Johan, fanerade med mahogny, träskuren dekor med akantusblad, rosetter och palmetter, nycklar medföljer, höjd 72, 58,5 x 37 cm
PROVENIENS: Stopalo
Delar av dekorlister saknas, mindre lagningar
657861
2019-09-15