Skrivbord fanérat i flammig björk
2019-06-25
657897
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets mitt, fanérat i flammig björk, med en låda i särg, flankerad med 2 dörrar med fackinredning, på avsmalande ben med rafflad dekor, höjd ca 77, 145x77.5 cm
Slitage, märken, fläckar, repor, ställvis något blekt