Skrivbord fanérat i flammig björk

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets mitt, fanérat i flammig björk, med en låda i särg, flankerad med 2 dörrar med fackinredning, på avsmalande ben med rafflad dekor, höjd ca 77, 145x77.5 cm

Slitage, märken, fläckar, repor, ställvis något blekt

657897

2019-06-25