Tàpies

Tàpies
Tàpies
Tàpies
Tàpies
Tàpies
Tàpies

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Ur sviten ´La Clau del Foc´, 1973, signerad Tapies, litografi, bladmått ca 45x62 cm,

657910

2019-06-28