Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Ur sviten ´La Clau del Foc´, 1973, signerad Tapies, litografi, bladmått ca 45x62 cm,
657910
2019-06-28