Vägglampett Art déco

Vägglampett Art déco
Vägglampett Art déco
Vägglampett Art déco
Vägglampett Art déco
Vägglampett Art déco
Vägglampett Art déco
Vägglampett Art déco
Vägglampett Art déco

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPETT, Art déco 1920-/30-tal, patinerad brons, i form av kvinnofigur, två ljuspipor, höjd 34 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage

657918

2019-09-15