Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "BILDER OCH MINNEN", bibliofilupplaga 1981, 118/250, 1 signerad originalfärglitografi roland S. ("Från Storskärgårn", ca 26x23 cm, löst bifogad), pappbandkassett

Läs mer

Blekt kassett

657934

2019-08-20