Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "I Roland Svenssons övärld". Ett urval ur hundra dagböcker 1946-1960, Bo Grandien 1995, 1 originalfärglitografi (oramad), signerad roland S, 109/200, bladmått ca 23x15 cm, bibliofilupplaga. tr. i 200 (av 225) nr., av förf. sign. ex., detta nr 109

Läs mer

Blekt rygg

657945

2019-08-20