Roland Svensson
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga, Västerhamn", signerad roland S, PT, färglitografi, bildmått ca 29x45 cm
Läs mer
657951
2019-08-20