Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga, Västerhamn", signerad roland S, PT, färglitografi, bildmått ca 29x45 cm

Läs mer

657951

2019-08-20