Takarmatur med vita glaskläppar
2019-06-28
657975
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, femarmad, dekor med vita glaskläppar, höjd ca 42 cm
Bruksslitage