Takarmatur med vita glaskläppar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets mitt, femarmad, dekor med vita glaskläppar, höjd ca 42 cm

Bruksslitage

657975

2019-06-28