Bertil Vallien skål
Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
BERTIL VALLIEN, ´´Father of Pearl´´ skål, Kosta Boda, numrerad upplaga, glas med spinnteknik i kombination med optikblåsning, innesluten koppar figur, signerad Bertil Vallien, daterad 2005 och numrerad 519/199, etikettmärkt, höjd ca 14.5 cm, diameter ca 20 cm
Smärre slitage
657977
2019-06-25