Bertil Vallien skål

Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål
Bertil Vallien skål

Klubbat för:

2 400 SEK

2 500 SEK

BERTIL VALLIEN, ´´Father of Pearl´´ skål, Kosta Boda, numrerad upplaga, glas med spinnteknik i kombination med optikblåsning, innesluten koppar figur, signerad Bertil Vallien, daterad 2005 och numrerad 519/199, etikettmärkt, höjd ca 14.5 cm, diameter ca 20 cm

Smärre slitage

657977

2019-06-25