Torsten Andersson Skulptur

Torsten Andersson Skulptur
Torsten Andersson Skulptur
Torsten Andersson Skulptur
Torsten Andersson Skulptur
Torsten Andersson Skulptur
Torsten Andersson Skulptur
Torsten Andersson Skulptur
Torsten Andersson Skulptur

Såld för:

52 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

TORSTEN ANDERSSON (1926-2009): "Skulptur, Låda med silverhandtag", signerad Torsten, olja och krita på dubblerad duk, 55x56 cm
PROVENIENS: Galleri Lars Bohman, Stockholm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657983

2019-11-10