Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
PAGOS, golvlampa, 1900-talets mitt, stomme i lovträ, på mässing fötter, med 3 armor, justerbar höjd
Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
657996
2019-06-25