Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, klädd i brunt skinn, ben i betsad björk, pärlspik, sitthöjd ca 38 cm
Bruksslitage
657998
2019-06-28