Marianna Uutinen Utan titel

Marianna Uutinen Utan titel
Marianna Uutinen Utan titel
Marianna Uutinen Utan titel
Marianna Uutinen Utan titel
Marianna Uutinen Utan titel
Marianna Uutinen Utan titel

Såld för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MARIANNA UUTINEN (Finland, född 1961): Utan titel, signerad och daterad på separat bild på baksidan, lackfärg på vadd, hela ramens mått 55,5x45,5 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery. Lund

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657999

2019-11-10