Marianna Uutinen Utan titel
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MARIANNA UUTINEN (Finland, född 1961): Utan titel, signerad och daterad på separat bild på baksidan, lackfärg på vadd, hela ramens mått 55,5x45,5 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery. Lund
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
657999
2019-11-10