Kista
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KISTA, 1900-tal, målad plåt, invändigt med fack och spegel, höjd ca 45, 99x57 cm
Kuntoraportti
Slitage
658002
Päivämäärä:
2019-06-28