Roland Svensson färglitografier
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 800 SEK
ROLAND SVENSSON, Från Storskärgår´n och En soldag, signerade Roland S, numrerade 185/350 respektive 122/250, (2) färglitografier, ca 24 x 20,5 respektive 32 x 45 cm
Den större litografin något blekt
658006
2019-07-01