Roland Svensson färglitografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 800 SEK

ROLAND SVENSSON, Från Storskärgår´n och En soldag, signerade Roland S, numrerade 185/350 respektive 122/250, (2) färglitografier, ca 24 x 20,5 respektive 32 x 45 cm

Den större litografin något blekt

658006

2019-07-01