Baljfåtöljer

Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer
Baljfåtöljer

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BALJFÅTÖLJER, 4 st., gustaviansk stil, 1900-talets senare hälft, brickmärkta DECCA, höjd ca 83, sitthöjd 50 bredd 58 cm

Bruksslitage, nagg, klädsel med fläckar

658012

2019-06-25