Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SITZENDORF, lockurna, porslin, Tyskland, 1900-talets början, med hänklar, potpurri, polykorm dekor, detaljer i guld, höjd ca 33 cm
Nagg
658017
2019-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här