Sitzendorf lockurna

Sitzendorf lockurna
Sitzendorf lockurna
Sitzendorf lockurna
Sitzendorf lockurna
Sitzendorf lockurna
Sitzendorf lockurna
Sitzendorf lockurna
Sitzendorf lockurna
Sitzendorf lockurna
Sitzendorf lockurna
Sitzendorf lockurna
Sitzendorf lockurna
Sitzendorf lockurna
Sitzendorf lockurna

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SITZENDORF, lockurna, porslin, Tyskland, 1900-talets början, med hänklar, potpurri, polykorm dekor, detaljer i guld, höjd ca 33 cm

Nagg

658017

2019-06-29