Tillbaka till katalog

KEA bordslampa

KEA bordslampa
KEA bordslampa
KEA bordslampa
KEA bordslampa
KEA bordslampa
KEA bordslampa
KEA bordslampa
KEA bordslampa
KEA bordslampa
KEA bordslampa
KEA bordslampa
KEA bordslampa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, KEA, fot och skärm i lackerad metall, lamparm i teak och mässing, höjd ca 40 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

658018

Datum:

2019-06-25