Bord 1900-talets andra hälft
Valmis
2019-06-25
658021
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BORD, 1900-talets andra hälft, svartlackerad stomme, bordsskiva i fanérad teak, delvis på hjul, höjd ca 52, 60x51 cm
Smärre ytskador, bordsskiva med märke