Tillbaka till katalog
Svend Aage Holm bordslampa
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Beskrivning
SVEND AAGE HOLM SØRENSEN, bordslampa, sannolikt Holm Sørensen & Co, Danmark, 1950-tal, stomme lackerad metall och mässing, höjd ca 50 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
658028
Datum:
2019-06-25