Tillbaka till katalog

Svend Aage Holm bordslampa

Svend Aage Holm bordslampa
Svend Aage Holm bordslampa
Svend Aage Holm bordslampa
Svend Aage Holm bordslampa
Svend Aage Holm bordslampa
Svend Aage Holm bordslampa
Svend Aage Holm bordslampa
Svend Aage Holm bordslampa
Svend Aage Holm bordslampa
Svend Aage Holm bordslampa

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

Beskrivning

SVEND AAGE HOLM SØRENSEN, bordslampa, sannolikt Holm Sørensen & Co, Danmark, 1950-tal, stomme lackerad metall och mässing, höjd ca 50 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

658028

Datum:

2019-06-25