Klubbat för:
550 SEK
Estimate
1 500 SEK
Description
BORDSLAMPA, funkis, 1930-tal, Electroskandia, stomme i vit krymplack, höjd 32 cm
Condition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
658029
Date:
2019-06-25
Our archive
Past auctions