Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Erik Petters bod ("Kallskär")", 1980, signerad roland S, 116/360, färglitografi, bildmått ca 28x42 cm

Läs mer

658030

2019-08-20