Olav Christopher Jensen Roma

Olav Christopher Jensen Roma
Olav Christopher Jensen Roma
Olav Christopher Jensen Roma
Olav Christopher Jensen Roma
Olav Christopher Jensen Roma
Olav Christopher Jensen Roma

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000 SEK

OLAV CHRISTOPHER JENSEN (Norge, född 1954): "Roma", triptyk, signerade och daterade Olav Christopher Jensen 17 jan 1996, blandteknik på papper, vardera 24,5x18 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
UTSTÄLLD: Vongole, Malmö Konsthall, 15 feb-13 april 1997

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

658034

2019-11-10