Olav Christopher Jensen Roma
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
18 000 SEK
OLAV CHRISTOPHER JENSEN (Norge, född 1954): "Roma", triptyk, signerade och daterade Olav Christopher Jensen 17 jan 1996, blandteknik på papper, vardera 24,5x18 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
UTSTÄLLD: Vongole, Malmö Konsthall, 15 feb-13 april 1997
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
658034
2019-11-10