Seiko herrarmbandsur
Klubbat för:
300 SEK
500 SEK
SEIKO, gulmetall, automatisk, datum, plexiglas, armband i PU-läder, referensnr 7005-7080, 1970-tal, boettnr 480884, 40x38 mm,
Slitage med skadat glas, fungerade vid inlämningen, SAV garanterar ej funktionen
658036
2019-06-27