Matbord
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATSALSBORD, underrede i ek, två lådor i sargen, mahognyfanerad skiva med dekor kvadrater, svärtad ram, höjd ca 77, 300x100 cm
Proveniens: Enilgt uppgift Styrelserummet Östekonomiska byrån
Slitage. Rispor och repor. Skiva med fanérbortfall.
658037
2019-06-25