Matbord
2019-06-25
658037
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MATSALSBORD, underrede i ek, två lådor i sargen, mahognyfanerad skiva med dekor kvadrater, svärtad ram, höjd ca 77, 300x100 cm
Proveniens: Enilgt uppgift Styrelserummet Östekonomiska byrån
Slitage. Rispor och repor. Skiva med fanérbortfall.