Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATSALSBORD, underrede i ek, två lådor i sargen, mahognyfanerad skiva med dekor kvadrater, svärtad ram, höjd ca 77, 300x100 cm

Proveniens: Enilgt uppgift Styrelserummet Östekonomiska byrån

Slitage. Rispor och repor. Skiva med fanérbortfall.

658037

2019-06-25