Stolar Swedish Grace
Valmis
2019-09-15
658043
| Korkein tarjous | 4 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
STOLAR, ett par, Swedish Grace, fanerade med björk och jakaranda, ryggbrickan med geometrisk intarsiadekor, sannolikt originalklädsel, sitthöjd 43 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre slitage