Stolar Swedish Grace

Stolar Swedish Grace
Stolar Swedish Grace
Stolar Swedish Grace
Stolar Swedish Grace
Stolar Swedish Grace
Stolar Swedish Grace
Stolar Swedish Grace
Stolar Swedish Grace
Stolar Swedish Grace
Stolar Swedish Grace
Stolar Swedish Grace
Stolar Swedish Grace
Stolar Swedish Grace
Stolar Swedish Grace
Stolar Swedish Grace
Stolar Swedish Grace

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, ett par, Swedish Grace, fanerade med björk och jakaranda, ryggbrickan med geometrisk intarsiadekor, sannolikt originalklädsel, sitthöjd 43 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage

658043

2019-09-15