Lydia Lavrov oljemålning

Lydia Lavrov oljemålning
Lydia Lavrov oljemålning
Lydia Lavrov oljemålning
Lydia Lavrov oljemålning
Lydia Lavrov oljemålning
Lydia Lavrov oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LYDIA LAVROV (Estland/Danmark 1922-2017), landskap, signerad och daterad Lydia Lavrov -58, olja på duk, ca 45 x 64 cm

658044

2019-06-25