Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LYDIA LAVROV (Estland/Danmark 1922-2017), landskap, signerad och daterad Lydia Lavrov -58, olja på duk, ca 45 x 64 cm
658044
2019-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här